Kategorie maszyn

Maszyny do obróbki metalu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych

blue background

Jesteśmy globalnym ekspertem w dziedzinie używanych obrabiarek, maszyn do blach, wtryskarek oraz wyposażenie automatyki

GINDUMAC
Kategorie maszyn

Kategorie maszyn


W GINDUMAC skupiamy się na handlu czwóreczka głównymi rodzajami używanych maszyn: obrabiarkami, maszynami do blach, wtryskarkami i wyposażenie automatyki.

Przykład używanych maszyn przemysłowych na sprzedaż

Obrabiarki

Kupujemy i sprzedajemy różne modele używanych obrabiarek największych międzynarodowych producentów, jak DMG Mori, Mazak, HAAS lub +GF+, a także specjalistycznych regionalnych wytwórców. W naszym katalogu znajdują się maszyny do takich zastosowań jak frezowanie, toczenie, wiercenie czy drążenie.

Przykład używanych maszyn przemysłowych na sprzedaż

Blachy

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie handlu używanymi maszynami do blach różnych globalnych i regionalnych producentów, jak Trumpf, AMADA, Bystronic czy Muratec. Na naszej liście znajdują się maszyny do obróbki metalu o takich zastosowaniach jak wykrawanie, cięcie czy cięcie laserowe.

Przykład używanych maszyn przemysłowych na sprzedaż

Obróbki tworzyw

Używane maszyny do przetwarzania tworzyw sztucznych to jedna z naszych podstawowych kategorii. Kupujemy i sprzedajemy używane maszyny do przetwarzania tworzyw sztucznych od różnych producentów OEM, takich jak KraussMaffei, ENGEL, Arburg lub Battenfeld. Jeśli sprawdzisz wtrysk na naszej liście produktów, znajdziesz różne marki, modele i lata.

Przykład używanych maszyn przemysłowych na sprzedaż

Wyposażenie automatyki

W GINDUMAC oferujemy również rozwiązania w dziedzinie urządzeń automatyki. Przejrzyj naszą listę produktów, aby znaleźć różne typy i marki robotów liniowych, przegubowych i bocznych. Ciągle poszerzamy nasze portfolio o używane urządzenia automatyki różnych producentów OEM, takich jak Kuka, ABB, FANUC czy Yaskawa.

Przykład używanych maszyn przemysłowych na sprzedaż

Maszyny do obróbki drewna

W kategorii używanych maszyn do obróbki drewna kupujemy i sprzedajemy różne marki i modele maszyn, od głównych międzynarodowych producentów OEM, takich jak HOMAG, BIESSE lub SCM, po wyspecjalizowanych regionalnych producentów OEM. Nasze portfolio maszyn reprezentuje główne obszary zastosowań, takie jak frezowanie, wiercenie, piłowanie lub obróbka krawędzi.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz naszą politykę plików cookie.  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

ODRZUCIĆakceptuj