Industrial Machinery Background

SPRZEDAJ MASZYNĘ ZA NAJLEPSZĄ CENĘ

INFORMACJE O MASZYNIE

3 kroki do sprzedaży maszyny

WYŚLIJ OFERTĘ SPRZEDAŻY

OTRZYMAJ OFERTĘ KUPNA

KUPUJEMY TWOJĄ MASZYNĘ!

Co mówią o nas producenci

Dzięki GINDUMAC udało mi się szybko i łatwo sprzedać maszynę. Firma GINDUMAC zajęła się wszystkim, od darmowej kontroli jakości po jej odbiór i ostateczny zakup za dobrą i uczciwą cenę w krótkim czasie. Gorąco polecam!
-MHF Martin Halbgewachs GmbH & Co. KG - Funken Formen Fräsen
Do tej pory zakup konkretnej używanej maszyny, której potrzebowałem, zawsze zajmował mi dużo czasu. Jednakże dzięki współpracy z GINDUMAC teraz mogę w pełni skupić się na moim biznesie. Oni zajmują się wszystkim, od wyszukiwania po instalację, przez co cały proces jest niezwykle prosty.
-Murat Yildirim, CEO, DTS GmbH - Diamond Tooling Systems
Współpraca z zaufanym partnerem wspierającym nas w procesie kupna i sprzedaży używanych maszyn przemysłowych do naszej placówki edukacyjnej jest dla nas niezwykle ważna. Już w czasie pierwszej operacji z GINDUMAC mogliśmy szybko sprzedać jedną z naszych tokarek CNC za bardzo dobrą cenę. Od tamtej pory wciąż jesteśmy w kontakcie i zamierzamy pracować razem przy przyszłych projektach.
-Harry Laufer, dyrektor zarządzający, TÜV Nord Bildung Saar GmbH

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz naszą politykę plików cookie.  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

ODRZUCIĆakceptuj