Usługi logistyczne

Globalne kompleksowe usługi logistyczne

blue background

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne w zakresie używanych maszyn na całym świecie

GINDUMAC
Usługi logistyczne

Dogodna logistyka


Nabywcy używanych maszyn mogą skorzystać z kompleksowej usługi logistycznej obejmującej przygotowanie, załadunek, transport i instalację używanych maszyn za pośrednictwem globalnej sieci partnerów, składającej się z setek firm logistycznych.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Przygotowanie do transportu

GINDUMAC starannie wybiera najlepszych techników do odłączenia, opróżnienia i demontażu maszyny. Wszystkie delikatne elementy są specjalnie mocowane w celu uniknięcia ich uszkodzenia w czasie transportu.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Załadunek

Maszyny ładowane są zgodnie z zaleceniami zawartymi w odpowiednich instrukcjach obsługi. Do załadunku maszyn na środki transportu zatrudniamy lokalne firmy, które wykorzystują do tego celu dźwigi lub podnośniki widłowe.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Transport

GINDUMAC może przewieźć Twoją maszynę drogą lądową, kolejową, morską lub powietrzną. Mamy doświadczenie w dostawie maszyn z/do ponad 30 krajów. Udzielimy wszelkiej pomocy w zakresie operacji logistycznych i celnych.

products:CORPORATE_LOGISTICS_SERVICES_ALT

Instalacja

Nasi lokalni partnerzy zainstalują maszynę i przygotują ją do pracy.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz naszą politykę plików cookie.  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

ODRZUCIĆakceptuj