O nas

Global Industrial Machinery Cluster

blue background

Jesteśmy przyszłością handlu maszynami

GINDUMAC
O GINDUMAC
O nas

NASZA FIRMA


GINDUMAC – Global Industrial Machinery Cluster – to lider na międzynarodowym rynku handlu używanymi maszynami. Działamy na całym świecie i posiadamy szeroką sieć ekspertów w dziedzinie używanych maszyn oraz biura w Niemczech, Hiszpanii i Indiach. Nasz międzynarodowy zespół składający się z ponad 30 pracowników jest zaangażowany w tworzenie przyszłością handlu maszynami na skalę globalną.

Kupujemy i sprzedajemy używane maszyny służące do obróbki metalu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Koncentrujemy się na używanych maszynach do obróbki skrawaniem i plastycznej metalu a także używanych maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych, używanych urządzeniach mających zastosowanie w procesach automatyki , oraz używanych częściach zamiennych. Oferujemy maszyny i urządzenia większości wiodących światowych producentów. Jesteśmy przyszłością handlu maszynami.

Jako cyfrowa firma w globalnych operacjach handlowych wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz rozwiązania oparte na danych, aby zapewnić najlepsze ceny rynkowe dla kupujących i sprzedających.

Example of used industrial machines to buy and sell

NASZE USŁUGI


Oferujemy usługi dopasowane do potrzeb klienta i specjalnie opracowane z myślą o międzynarodowym rynku używanych maszyn. Oprócz modeli finansowania takich jak płatność po 120 dniach lub 12-miesięczne raty, zapewniany kompleksowe usługi logistyczne, w tym przygotowanie, załadunek, transport oraz instalację używanych maszyn. Ponadto nabywcy używanych maszyn mogą wybrać dodatkowe usługi, jak inspekcja premium lub monitorowanie maszyn.

NASZE ZOBOWIĄZANIA


Naszym celem jest, by handel używanymi maszynami był przejrzysty, uczciwy i ekonomiczny. Jeżeli chcesz sprzedać lub kupić maszynę, od samego początku oferujemy Ci kompleksową usługę – Ty możesz skupić się na swoim biznesie, a my zajmiemy się resztą! Uważamy się za “One Group, One Movement”, który tworzy przyszłość handlu maszynami.

The used machinery movement

NASZE BIURA


Działamy na całym świecie – oferujemy usługi w zakresie kupna i sprzedaży używanych maszyn w naszych biurach w Niemczech (Kaiserslautern i Ludwigsburg), Hiszpanii (Barcelona i Vitoria-Gasteiz) oraz Indiach (Vadodara i Bombaj).

NIEMCY

LOADING ..

HISZPANIA

LOADING ..

LOADING ..

NASZ ZESPÓŁ


Największym atutem naszej firmy jest nasz zespół! Każdego dnia z zapałem i zaangażowaniem pracujemy nad przyszłością handlu maszynami. Stanowimy mieszankę dynamicznych, myślących przyszłościowo osób z całego świata, z doświadczeniem w takich dziedzinach jak gospodarka, inżynieria oraz informatyka, dzięki czemu jesteśmy przygotowani do działania na światową skalę.

Zobacz tutaj członków naszego zarządu, którzy prowadzą globalne operacje GINDUMAC.

Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

Co-CEO / Managing Partner

d.kaiser@gindumac.com
Benedikt Ruf

Benedikt Ruf

Co-CEO / Managing Partner

b.ruf@gindumac.com
Borja Garcia Lomba

Borja Garcia Lomba

Head of Inventory & Pricing

b.garcia@gindumac.com

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz naszą politykę plików cookie.  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

ODRZUCIĆakceptuj